Uwaga! Hosting Webplus konczy dzialalnosc z dniem 31.07.2019r. Wiecej informacji tutaj.

Poprzedni temat :: Następny temat
Sklepy zoologiczne- sprzedaż zwierząt, a hodowle
Autor Wiadomość
Ernest 
Kochane zwierzaki

Zaproszone osoby: 6
  Wysłany: 28 Maj 2007, 21:53   Sklepy zoologiczne- sprzedaż zwierząt, a hodowle

Co o tym myślicie?

Aspiracją do powstania trego wątku jest dyskusja która jest na innym forum.
Wielu z tąd domyśla się jakim, ale mniejsza o to...

Moja opinia:

Nie było by weliminowanie zwierząt zoologów bardzo trafnym pomysłem, ponieważ nietety nieznam hodowców tzw. drobnych zwierząt (chodzi mi głównie o gryzonie)
Może bym miał sprowadzać z drugiego końca Poolski- paranoja
A z Wa-wy lepiej, ale ja nie myślę jak narazie o hodowli, ale jeśli by niebyło zwiarząt w zoologikach kto wie??

Ma to swoje wady i zalety, są dobre i złe sklepy jak i hodowcy

www.browsehappy.pl/ kampania uświadamiająca ludzi dot. przeglądarek, zapraszam

Laura 

Wysłany: 5 Listopad 2007, 13:30   

Wiadomo ze sklepy zoologiczne istnieja po to zeby ludzie ktorzy tam sprzedaja zwierzatka zarabiali, to samo jest z hodowcami.
Moze wiec lepiej pojechac do schroniska i wziazc sobie jakies biedne zwierzatko ze schroniska, popatrzcie ile biednych zwierzat przebywa w schroniskach i z wytesknieniem czeka na to ze ktos przyjedzie i okaze mu serce i zabierze do domku, zwierzatka czekaja na nasza milosc i jezeli zaaopiekujemy sie jakims zwierzatkiem, odplaca nam swoja miloscia.

marzycielka 

Wysłany: 16 Listopad 2007, 17:54   

Ja myślę, że powinna by możliwość kupna zwierzaka w sklepie zoologicznym, ale żeby miał tam domowe warunki. Zdecydowanie potępiam sprzedawanie w HIPERMARKETACH!!! Tam zwierzaki męczą się w bezustannym hałasie, no i sa ciągle zaczepiane przez dzieciary, żeby "coś robiły". Wszyscy oczekują, że na ich widok zwierzaka ogarnie euforia i jeszcze sztuczki jakieś może będzie wykonywał...
A zwykły mały sklepik... nie mam nic przeciwko.

Ehh... chciałabym miec zwierzaka... Ale nie mam miejsca dla niego w moim otoczeniu. Musiałby siedziec cały czas w kamienicy.

Odpowiedz do tematu